Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy na otwarciu H&M w Lublinie (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez uhefiuw, 9 listopada 2012 r. o 17:38 Powrót do artykułu
O co tu chodzi?? Co to za badziewie ten HM? Takich sklepów jak ten sa dziesiątki w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no powiem Wam po co tyle szumu o jeden H&M... aby odwrócić uwage od rzeczy istotnych takich jak marsz niepodleglosci !!! Po co tyle piepszenia o tym jak H&M w Lublinie jest pare, wiec co to za szok i wielkie otwarcie? po co taki rozglos i wielkie halo... zajmijcie sie waznymi wiadomosciami takimi jak ten link http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iysQLQ-4DUs a wy nic nie robicie i nie ma nic o tym wiadomosci!! ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ludzie robią z siebie idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywieźli dzikim szklane paciorki. Lublin to jednak zad... cztery litery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś w skrócie napisać bo nie chce mi się czytać... dawali coś za darmo że taki dziki tłum ?? W bierdonce to przynajmniej telewizory za pół darmo Next time róbcie listę kolejkową przez fejsbuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiadacie, że kryzys? No to jeżeli tak ma wyglądać kryzys to nie mogę się doczekać jego końca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ż A L
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci ludzie sa jacys nienormalni jak mozna robic z siebie takiego kretyna i ta blond babcia rozrechotana co ma niby 500 zl renty ale do sklep z badziewiem pierwsza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier.... jak można być takim głupim. Ci ludzie zachowywali się jak by ten sklep był otwerany jakieś 20 lat temu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaszokowana napisał:
ci ludzie sa jacys nienormalni jak mozna robic z siebie takiego kretyna i ta blond babcia rozrechotana co ma niby 500 zl renty ale do sklep z badziewiem pierwsza .
...ale może dostanie kupon wart 100PLN za który może kupi koszulkę wartą 10PLN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie downy. Europejczycy pełną gębą;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok, jakby nie było zdjęć to bym nie uwierzył. W życiu bym nie stal 2 godzin by kupić jakieś szmaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po co hejtujecie?! zazdrość, że się nie było? przecież ludzką rzeczą są promocje! ja je bardzo kocham i praktycznie zawsze korzystam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rośnie pokolenie deb***i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
no i po co hejtujecie?! zazdrość, że się nie było? przecież ludzką rzeczą są promocje! ja je bardzo kocham i praktycznie zawsze korzystam
Zazdrość? O co? Dziecko, ja mam pełną szafę ciuchów z H&M, C&A, Zara, Bershka, Stradivarius, Camaieu czy Marks&Spencer, ale deb... z siebie nie robię i nie lecę na otawrcie sklepu jakbym w życiu go nie widziała.
Ostatnio edytowany 9 listopada 2012 r. o 20:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokenie deb***i - pchają pieniądze do obcej kieszeni i cieszą się jak murzyny z kawałka blaszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy o tym pokoleniu?! Chyba nie czytaliście artykułu w którym wyraźnie jest napisane, że młodzi i starzy tam byli. Nawet wypowiadał się Pan w podeszłym wieku! Ciekawe co to za promocja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michal napisał:
Jakie downy. Europejczycy pełną gębą;p
Kim Twoim zdanie jest down? Co to za określenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek z laską, pewnie pierwsza grupa inwalidzka, stał 140 minut, paranoja, jakby coś za darmo rozdawali, nie pojmuje tego społeczeństwa, konsumpcjonizm i deb***izm ludzi jest na tak wysokim poziomie, że dla mnie jest nie do ogarniecia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek z laską, pewnie pierwsza grupa inwalidzka, stał 140 minut, paranoja, jakby coś za darmo rozdawali, nie pojmuje tego społeczeństwa, konsumpcjonizm i deb***izm ludzi jest na tak wysokim poziomie, że dla mnie jest nie do ogarniecia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...